Skip to content Skip to footer
-40%

Hiuskuitu yksisarvinen – Snails

Snails

Alkuperäinen hinta oli: 6,50 €.Nykyinen hinta on: 3,90 €. sis. alv

Varastossa

Lisää suosikkilistalle
Vertaa

Kuvaus

Hiuskuitu yksisarvinen

Kun halutaan helposti väriä ja iloa arkeen ja juhlaan, niin hiuspinnillä lisättävä ihanan pastellinen raita piristää varmasti lookkia! Sopivan pieni ja kevyt vähän pienemmällekin lapselle.

Ei alle 3-vuotiaille.

Safe ‘N’ Beautiful – Snails®

Kuten jo nimestä voi päätellä, Snails® valmistaa laadukasta ja turvallista kosmetiikkaa lapsille. S’N’B: n ensisijainen tavoite ei ole vain luonnonmukainen kosmetiikka, vaan myös raaka-aineiden ensiluokkainen laatu. Tuotteet valmistetaan EU:ssa: Ranskassa, Kreikassa ja Italiassa.

Uutiskirje

Liity Untelin uutiskirjeen tilaajaksi ja saa ihan omia, vain uutiskirjeen tilaajille tarkoitettuja, alennuksia! Yleensä -15-25% uutuuksista. Uutiskirje tulee yleensä 0-4 kertaa kuukaudessa ja siitä voi poistua koska tahansa.

Saatat myös pitää...

UNTELIN LOPPUUNMYYNTI! Unteli tällaisenaan tulee loppumaan ja suurin osa tuotteista myydään ennennäkemättömän edullisesti pois varastosta! Pieni osa tuotteista tulee jatkamaan eloaan toisessa verkkokaupassa, josta tiedotetaan myöhemmin. Kiitos kun olet ollut asiakkaamme ja tukenut kotimaista pienyrittäjää! Autahan meitä vielä tyhjentämään varasto, kiitos ❤️ Piilota tämä ilmoitus