Skip to content Skip to footer

Vanilja & kookos -pupu – huulivoide – Inuwet

Inuwet

6,50  sis. alv

Varasto loppu

Lisää suosikkilistalle
Tuotetunnus (SKU): 1055 Osastot: , , Avainsanat tuotteelle , , , , Tuotemerkki: Product ID: 1288

Kuvaus

Lempeän eksoottinen vanilja & kookos

Korallit ja kookospalmut … Tämä pupu muistuttaa lomista ja tuoksuu auringolta joulukuuhun asti.

Ehkä maailman söpöin huulivoide, joka myös hoitaa huulia tehokkaasti. Tuntuu ihanan pehmeältä ja tuoksuu makoisalta. Ehdoton lisä lapsen meikkipussiin!
Rikastettu sheavoilla ja makadamiaöljyllä, joka ravitsee, korjaa ja suojaa huulia tehokkaasti. Vegaaninen, parabeeni- ja allergeenivapaa. Gluteeniton.

Valmistettu Ranskassa rakkaudella.

Uutiskirje

Liity Untelin uutiskirjeen tilaajaksi ja saa ihan omia, vain uutiskirjeen tilaajille tarkoitettuja, alennuksia! Yleensä -15-25% uutuuksista. Uutiskirje tulee yleensä 0-4 kertaa kuukaudessa ja siitä voi poistua koska tahansa.

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vanilja & kookos -pupu – huulivoide – Inuwet”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Lisätiedot

Paino 20 g (gramma)
Hahmo/eläin

Pupu

Maku/tuoksu

Kookos, Vanilja

Valmistusmaa

Ranska

INCI

HYDROGENATED COCONUT OIL, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, OCTYLDODECANOL, CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX), HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, PARFUM (FRAGRANCE), TRIDECYL TRIMELLITATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, HYDROGENATED POLYDECENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE (OCTINOXATE), BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), SACCHARIN, TOCOPHERYL ACETATE, BHT.

Saatat myös pitää...